بیمارستان ها

بيمارستان بهمن

بیمارستان بین المللی در تهران

احداث بناي بیمارستان فوق تخصصی بهمن تحت نظارت شرکت طبی و بهداشتی گروه پزشکی اسلامی 22 بهمن در سال 1380 در زمینی به مساحت 5000 متر مربع واقع در شهرک غرب ، خیابان ایران زمین شمالی آغاز و در سال 1386 با 18000 متر مربع بنای مفید و در چهار طبقه بستری، یک طبقه همکف و دو طبقه زیر زمین به اتمام رسید. این بیمارستان در 22 بهمن 1386 با حضور رياست محترم مجلس شوراي اسلامي افتتاح و پس از تجهیز کامل و با 120 تخت اسمی و 200 تخت رسمی در مرداد ماه سال 1387 مقارن با میلاد با سعادت حضرت ولی عصر ( عج ) به بهره برداری رسید.
بیمارستان فوق تخصصي بهمن دارای بخش های تخصصی، بخش های ویژه، تالارهاي جراحي فوق تخصصي، كلینیک های فوق تخصصی، پاراکلینیک ها و واحد های اداری و پشتيباني می باشد.

بیمارستان قلب شهید رجایی

بیمارستان بین المللی در شمال تهران

مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی (بیمارستان قلب شهید رجایی) یکی از بزرگترین بیمارستانهای قلب در آسیا به شمار می رود . این بیمارستان در سال 1353 با گنجایش 400 تخت افتتاح شده است . اما عملاٌ با 265 تخت فعالیت خود را آغاز کرد. در بدو افتتاح، بیمارستان شامل بخشهای ICU و CCU با 12 تخت، بخش خصوصی با 18 تخت و بخش VIP 4 تخت بود .
از دیگر بخشهای فعال بیمارستان قلب اتاق عمل (2 اتاق فعال)، کاتتریسم و آنژیو گرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه مرکزی، آزمایشگاه تحقیقات پزشکی، آزمایشگاه تحقیقات تجربی، بخش دیالیز، کتابخانه، داروخانه، فیزیو تراپی، اتوپسی و مددکاری و مدرسه بهیاری بوده است.

بیمارستان پیامبران

بیمارستان بین المللی در غرب تهران

بيمارستان تخصصي وفوق تخصصي پيامبران در سال 1368 با ظرفيت 250 تخت افتتاح گرديده وداراي بخشهای ccu ، icu،post cath ،icu –oh و NICU وكت لب (بخش آنژيوگرافي قلبي وعروق محيطي ) اورژانس، داخلی، جراحی، قلب اطفال ،اعصاب و روان،همودياليز، زايشگاه و 8 اتاق عمومي + 2 اتاق عمل قلب به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مراجعين محترم ميباشد. اورژانس بيمارستان با همكاري متخصصين طب اورژانس و مسموميت ونيز متخصصين مقيم قلب، بيهوشي، اورتوپدي، اطفال، NICU، جراحي عمومي، متخصص جراحي زنان پاسخگوي مراجعين محترم ميباشد.

 

بیمارستان ابن سینا

بیمارستان بین المللی و مرکز ناباروری در ایران

علیرغم راه اندازی بیش از ده مرکز درمانی در فاصله چند صدمتری از میدان صادقیه ظرف بیش از چهار دهه گذشته، هنوز هم معتبرترین مرکز درمانی در منطقه، درمانگاه شبانه روزی ابن سینا ست که روزانه به بیش از هزار نفر از مردم منطقه خدمات درمانی ارائه می کند.
اکنون بعد از گذشت سال ها از افتتاح بیمارستان، امکانات و توانایی ” ابن سینا ” در ارائه خدمات تخصصی تر، به خوبی توسعه پیدا کرده و قادر است تا نیازهای بیماران به اعمال جراحی پیشرفته و نیز بستری در بخش های عمومی و ویژه را پوشش دهد.
بیمارستان ابن سینا جزء مناطق غرب و جنوب غرب تهران به حساب می آید و ازنظر جغرافیایی در منطقه 5 شهرداری تهران قرار دارد.
اكنون پس از گذشت حدود یك دهه از فعالیت های بیمارستان و درمانگاه ابن سینا، ساختمان پزشكان ابن سینا به صورت مجزا با بهره گیری از پزشكان متخصص و مجرب در كلیه رشته های تخصصی فعالیت می كند.
در این میان گروه پزشكی ابن سینا باهدف آموزش و ارتقای دانش اجتماعی نسبت به تأسیس مرکز علمی کاربردی ابن سینا در سال 1392 اقدام نمود كه در حال حاضر با حدود 1000 دانشجو در رشته های متنوع در حال خدمت رسانی به علاقه مندان است.

مرکز فوق تخصص چشم پزشکی رازی

کلینیک مجهز و بین المللی چشم پزشکی در تهران

مرکز فوق تخصصي چشم پزشكي رازي در سال ۱۳۷۳ با هدف خدمت رساني به بيماران با بهترين کيفيت و مطمئن ترين خدمات فعاليت خود را آغاز نمود. 

اين مجموعه با برخورداري از استادان مجرب چشم پزشكي ايران، توانسته است خدمات درماني مطلوبي را به همنوعان ايراني و غير ايراني ارائه دهد و همواره در تمامي عرصه هاي علمي، عملي و تكنولوژيك برتري خود را در كشور و منطقه حفظ نموده است.

 

بیمارستان مهر

بیمارستان مهر در سال 1325 به همت و کوشش شادروان آقای دکتر محمد علی صدر و تنی چند از دوستان ایشان که همگی از اساتید و پزشکان نامی و سرشناس بودند تأسیس و در خیابان امیریه تهران شروع به کار نمود. 

ولی متعاقباً جهت تطبیق با نیازهای روز بیمارستان، در سال 1341 به محل کنونی خود در خیابان زرتشت منتقل شد. در طی سال های گذشته بیمارستان همواره در حال گسترش بوده و امروز یکی از با سابقه ترین، بزرگترین، مجهزترین و خوش نام ترین بیمارستان های خصوصی کشور است.

 

بیمارستان عرفان نیایش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان نیایش در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و با بنایی بالغ بر 31700 متر مربع در 11 طبقه با 250 تخت بستری که بیش از 60 تخت آن به بخش های ویژه اختصاص دارد، در آذر ماه سال 1395 افتتاح شد.
بیمارستان عرفان نیایش یکی از مجهزترین بیمارستان‌های خصوصی کشور است که با آخرین استانداردهای بیمارستانی تجهیز شده است و به عنوان بیمارستان جنرال با 19 اتاق عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی طراحی و بنا شده است.
این بیمارستان در ارائه خدمات پزشکی نوین در سطح بین المللی با رعایت معیارها و استاندارد های بیمارستانی در جهت توسعه و ارتقاء کیفی خدمات پزشکی گام برمی‌دارد و با ویژگی های منحصر به فرد و بکارگیری اساتید مجرب دانشگاهی، پرسنل مجرب، استفاده از تجهیزات پزشکی به روز و استاندارد و تاسیساتی نظیر سیستم کنترل هوشمند و UPS3  مرکزی به ظرفیت 160KAW  متمایز از سایر رقبا در سطح خاورمیانه می‌باشد.

مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

مرکز فوق تخصصی درمان  ناباروری جهاد دانشگاهی استان  قم با سابقه ده سال فعالیت در زمینه های تخصصی و فوق تخصصی همچون  IUI ،ICSI، تعیین جنسیت، لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی‌های تشخیصی و درمانی توسط پزشکان فوق تخصص و مجرب در خدمت مراجعین داخلی و خارجی می باشد، این مرکز مجهز به تکنیکهای برتری شامل imsi و osight imaging بوده و مفتخر است به عنوان اولین مرکز درمان ناباروری در ایران همگام با کشورهای پیشرو در زمینه درمان ناباروری همچون انگلستان  اقدام به استفاده از روشهای مذکور نموده است. مرکز ناباروری جهاددانشگاهی قم جهت کسب رضایت مراجعین محترم از هیچ کوششی فرو گذار نکرده و  کلیه پرسنل این مرکز طی برنامه‌ای منسجم در راستای دستیابی به این مهم ،در تلاشند.

بیمارستان رضوی مشهد

بیمارستان رضوی در سال 1384 افتتاح شد تا اولین گام در راه برآورده شدن آرزویی بزرگ که داشتن یک مرکز درمانی منحصر به فرد برای خدمات رسانی به مسلمانان داخل و خارج از کشور در فضایی مدرن و منحصر به فرد بود، برداشته شود.
فاز اول بیمارستان رضوی در زمینی به مساحت 39 هکتار با زیربنای حدود 56000 در 5 طبقه احداث شده است.36 هکتار از فضای مزبور، فضای سبز بشمار می رود. بخشی از این فضای سبز در ضلع غربی ساختمان بیمارستان، بصورت بوستانی زیبا و مصفا خودنمایی می‌کند.
فاز دوم بیمارستان رضوی به مساحت 37500 متر مربع در 4 طبقه (بدون درنظر گرفتن زیر زمین) بنا شده است. در طراحی و ساخت این ساختمان که یک تیم ایرانی آلمانی انجام آن را بر عهده داشتند، آخرین متدها و شیوه های مهندسی و اجرای ساختمانی رعایت شده است. این ساختمان در مقابل آتش سوزی و نیز زلزله بیش از 8 ریشتر مقاومت دارد.

بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز

بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز بزرگترین و مجهزترین بیمارستان خصوصی شمالغرب کشور میباشد که از سال 1391 آغاز به کار کرده است. مدیریت و رهبری این بیمارستان به صورت هیئت مدیره ای بوده و تحت ریاست جناب آقای دکتر شهرام دبیری (عضو شورای کلانشهر تبریز) در حال ادامه فعالیت میباشد. هیئت مدیره این بیمارستان شامل 5 عضو اصلی به نام های : دکتر شهرام دبیری ، دکتر عباس افراسیابی (رئیس هیئت مدیره) ، دکتر علیرضا رحیمی  ، مهندس افشین دبیری ، خانم دکتر لیدا حیدری و دکتر مهدی قره خانی با سمت بازرس میاشد.
در این بیمارستان اکثر خدمات درمانی جنرال و اعمال جراحی در حال انجام است. تمامی اتاق های این بیمارستان خصوصی و یه تخته میباشد و علاوه بر این بیماران و همراهان گرامی قادر خواهند بود از خدمات بخش VIP نیز بهره مند شوند. بخش اتاق عمل شامل 10 اتاق عمل با در اختیار داشتن فضایی مناسب و تجهیزاتی پیشرفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد. معرفی لابی بیمارستان : لابی متشکل از انواع بخش ها، فروشگاه ها ، رستوران ، داروخانه ، آتلیه و … می‌باشد که به معرفی تمام این واحد ها میپردازیم.

بیمارستان بین المللی میلاد فردا ارومیه

شهر ارومیه بدلیل داشتن پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه های مختلف و نیز بدلیل داشتن توان امداد رسانی قوی و دستگاه های پزشکی به روز دنیا در کنار وجود بیمارستانهای مجهز و استاندارد هم اکنون تبدیل به مرکز درمانی شمال غرب کشور و کشورهای همسایه شده است.
بیمارستان بین المللی میلاد ارومیه در زمینی به مساحت ۹۳۰۰ متر مربع واقع در مولوی۲, فردوسی ۲ با زیر بنای ۵۷۱۶۰ متر مربع با ظرفیت ۳۰۰ تخت خواب بزرگترین بیمارستان خصوصی کشور می باشد.
حدود ۲۰۰ نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص استان که تعدادی از آنها مقیم خارج از کشور می باشند از سهامداران هستند که مالک بیمارستان بین المللی میلادارومیه می باشند.
این بیمارستان مطابق با آخرین استاندارد های بین المللی احداث شده و در بحث توریسم درمانی IPD  آمادگی ارائه خدمات پزشکی به بیماران کشور های همسایه نظیر آذربایجان, ارمنستان, نخجوان و عراق و ترکیه را دارد.
این بیمارستان مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و استفاده از آخرین پیشرفت های جهانی سیستم های مدیریت اطلاعات بیمارستانی است و شامل ۳۰۰ تخت بستری می باشد.
بیمارستان میلاد ارومیه یکی از اولین بیمارستان های هوشمند خصوصی ایران میباشد.

Scroll to Top
Scroll to Top
بدء محادثة
ارید إستشارة . كيف يمكننا مس
شركة عصرطب الدولیة
سلام عليكم. ارید إستشارة .
كيف يمكننا مساعدتك؟