ارزان‎ترین کشور برای جراحی بینی در دنیا

ارزان ترین کشور برای جراحی بینی

امروزه تعداد فزاینده‎ای از افراد علاقه‎مند به انجام جراحی بینی هستند. کلینیک‎ها پر از افرادی است که می‎خواهند جراحی زیبایی انجام دهند و جراحی زیبایی بینی بیشترین تعداد آنهاست. جراحی بینی بین پنج جراحی پلاستیک محبوب در جهان محسوب می‎شود. سالانه حدود یک میلیون جراحی بینی در سراسر جهان انجام می‎شود. البته هزینه این جراحی برای برخی افراد مهم است، به همین دلیل است که در این مقاله می‎خواهیم در مورد ارزان‎ترین کشور برای جراحی بینی در دنیا صحبت کنیم و به افراد در این زمینه کمک کنیم. این جراحی در اکثر کشورهای جهان انجام می‎شود اما از بین آنها کشورهایی که قیمت‎های مقرون به صرفه‎تری ارائه می‎دهند محبوب‎تر هستند. در این مقاله 5 کشور ارزان قیمت برای جراحی بینی را معرفی می‎کنیم.

ارزان‎ترین کشور برای جراحی بینی کجاست؟

با توجه به اینکه رینوپلاستی، جراحی زیبایی محسوب می‎شود، یکی از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، عدم تقبل هزینه‎های این جراحی توسط شرکت‎های بیمه‎ای در سراسر جهان است. اگر می‎خواهید با جراحی بینی ظاهر خود را بهبود بخشید، نمی‎توانید از پوشش بیمه‎ای خود استفاده کنید. به همین دلیل است که هزینه این جراحی نقش مهمی در تصمیم‎گیری برای انتخاب مقصد دارد. برخی کشورها به دلیل عوامل زیادی بهترین قیمت را برای این روش ارائه می‎دهند. می‎توانید برای صرفه جویی در هزینه جستجو کنید و یکی از این کشورها را انتخاب کنید. بنابراین برای اینکه کار را برای شما آسان کنیم، لیستی از ارزان‎ترین جراحی بینی را تهیه کردیم.

برای جراحی بینی دو نوع کشور مقرون به صرفه یا ارزان و کشورهای گران قیمت وجود دارند. هزینه این جراحی در کشورهای مقرون به صرفه تا 4 برابر کمتر از کشورهای گران قیمت مانند انگلستان و ایالات متحده آمریکا است. البته باید در نظر داشته باشید که قیمت پایین، به معنی ضعیف بودن کیفیت نیست. ارزان بودن این جراحی در این کشورها به دلیل ارزش ارز کشور و متوسط ​​درآمد ساکنان آن کشور است. مسئله مهم دیگر این است که باید هزینه اقامت در این کشورها در نظر گرفته شود. برای جراحی بینی توصیه می‎شود که به طور متوسط ​​5 یا 6 روز در کشور مورد نظر اقامت داشته باشید. البته هزینه های که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد، قیمت و برآورد دقیقی نیست. بر اساس نوع کلینیک، جراح و سیاست داخلی قیمت گذاری این هزینه‌‎ها ممکن است متفاوت باشد.

هزینه رینوپلاستی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. موثرترین آنها مربوط به جراح است. اگر می‎خواهید جراحی شما توسط یک جراح بااستعداد و باتجربه انجام شود، باید هزینه اضافی پرداخت کنید که البته این کار بسیار توصیه می‎شود. هزینه اتاق عمل و بیمارستان دومین عاملی است که باید در نظر گرفته شود. داروها و مواد مصرفی نیز گزینه‎های دیگر هستند. علاوه بر همه این عوامل بینی افراد نقش مهمی در تعیین قیمت جراحی زیبایی بینی دارد.

کدام کشور ارزان‎ترین جراحی بینی را دارد؟

طبق اطلاعاتی که به دست آورده‎ایم ایران به عنوان ارزان‏ترین جراحی بینی در جهان شناخته می‎شود. علاوه بر آن رضایت بیماران را نیز به همراه دارد. پس از آن می‏توان از ترکیه، مکزیک، هند و لهستان نام برد.

 جراحی بینی در ایران

ایران یکی از کشورهای پیشرو در زمینه جراحی زیبایی است و جراحی بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بیش از 400 هزار عمل زیبایی در ایران انجام می‌شود که طیف وسیعی از آنها را رینوپلاستی تشکیل می‎دهد. با توجه به اینکه ایران یکی از ارزان‎ترین مقاصد جراحی بینی می‎باشد، افرادی از کشورهای دیگر برای انجام این جراحی به این کشور مراجعه می‎کنند. اما مزیت جراحی بینی در ایران به قیمت آن محدود نمی‎شود. ایران به داشتن بهترین و مجرب‎ترین جراحان جهان شناخته شده است. با توجه به اینکه تاکنون جراحی‎های زیبایی بسیار زیادی در این کشور انجام شده است، پزشکان و جراحان ایرانی با تجربه هستند و این قابلیت را دارند که هر جراحی را به بهترین نحو انجام دهند. اکثر آنها بیش از 10 سال سابقه کار دارند و جراحی بینی بیشماری انجام داده‎اند. ناگفته نماند که با جدیدترین نوآوری‎های جراحی پلاستیک همراه بوده و همیشه مشتاق یافتن روش‎های جدید جراحی در دنیا هستند. برخی از آنها برای همگام شدن با ایده‎های جدید به خارج از کشور می‎روند. اکثر آنها به زبان انگلیسی مسلط هستند و این موضوع باعث می‎شود بیماران به راحتی با پزشکان ارتباط برقرار کنند.

وقتی صحبت از جراحی زیبایی بینی به میان می‎آید، با توجه به پیشرفت‎های علمی در این زمینه، پزشکان و جراحان ایرانی می‎توانند جراحی بینی را به شکلی انجام دهند که پس از جراحی، بینی کاملا شکل طبیعی داشته باشد چرا که امروزه بسیاری افراد تمایل دارند نتیجه جراحی کاملا طبیعی باشد. به این نکته باید توجه داشت که در برخی از آژانس‎های ایرانی با پرداخت هزینه بیشتر می‎توانید بهترین جراحان را انتخاب کنید. البته اگر نگران هستید می‎توانید با مشاوران آژانس صحبت کرده و مشاوره بگیرید. میزان موفقیت جراحی بینی در ایران بسیار بالاست و این موضوع به خوبی نشان می‎دهد که جراحان ایرانی چقدر با تجربه هستند.

علاوه بر این موارد باید کیفیت بالای خدمات پزشکی در ایران را در نظر گرفت. با توجه به اهمیتی که جراحان ایرانی برای کیفیت رینوپلاستی قائل هستند، کار خود را با تکنولوژی روز انجام می‎دهند. نکته مهم دیگر محرمانگی اطلاعات بیمار است. افراد می‎توانند برای جراحی زیبایی به این کشور بیایند و مطمئن باشند که اطلاعات آنها ایمن است و هرگز نگران در معرض خطر قرار گرفتن اطلاعات شخصی خود نباشند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد مشهور ایران را برای جراحی بینی انتخاب می کنند.

علاوه بر موارد گفته شده، بیماران با سفر به ایران فرصت بسیار خوبی برای بازدید از مقاصد گردشگری این کشور دارند و می‎توانند روحیه خود را ارتقا دهند.

با توجه به اطلاعاتی که از ارزان‎ترین جراحی بینی در سراسر جهان داریم، هزینه جراحی بینی در ایران از 1600 دلار شروع می شود. برعکس، وقتی صحبت از کشورهای گران قیمت می شود، داستان تا حد زیادی متفاوت است. هزینه جراحی بینی در ایران 2 تا 5 برابر کمتر از سایر کشورها است. به عنوان مثال، هزینه‎های جراحی بینی بین 1750 تا 4000 دلار در ترکیه، 3000 تا 6000 دلار در کره جنوبی، حدود 9000 دلار در اسپانیا، 5500 تا 9600 دلار در انگلستان و آمریکا از 6000 تا 10000 دلار متفاوت است. با توجه به اینکه جراحی زیبایی در ایران یک تجارت بسیار رقابتی است، کلینیک‎های جراحی پلاستیک ایران به دنبال ارائه بهترین قیمت و ارائه تخفیف‎های ویژه برای جراحی بینی هستند که در نتیجه هزینه جراحی بینی طی این سال‎ها کاهش یافته و در عین حال کیفیت کار در بهترین سطح باقی مانده است.

پکیج‎های طب مد توریسم

یکی دیگر از مزایای جراحی بینی در ایران این است که پکیج‎های زیادی در اختیار بیماران قرار می‎گیرد. یکی از شرکت‎های پیشرو در جراحی بینی طب مد توریسم است. پکیج‎های رینوپلاستی طب مد توریسم به این شرح هستند:

بسته C: این بسته شامل درمان، مشاوره پزشکی، پیگیری پس از درمان، تحویل بیمار / خروج از فرودگاه است.

بسته B:این بسته شامل درمان، مشاوره پزشکی، پیگیری پس از درمان، تحویل از فرودگاه، ویزا و هتل 4 است.

بسته A: این بسته شامل درمان، مشاوره پزشکی، پیگیری پس از درمان، تحویل از فرودگاه، ویزا، هتل 5 ستاره، ترانسفر، مترجم است.

بسته VIP: این بسته شامل درمان، مشاوره پزشکی، پیگیری پس از درمان، تحویل از فرودگاه، ویزا، هتل 5 ستاره، ترانسفر VIP، مترجم 7/24، تورهای گشت و گذار است.

همانطور که مشاهده می کنید این پکیج‎ها شامل تمامی الزامات لازم برای جراحی بینی می‎باشند و می‏توانید با انتخاب یکی از این بسته‎ها مشکلات انتظار برای ویزا یا حمل و نقل یا یافتن مترجم را کاهش دهید. انتخاب یک بسته بر اساس توانایی پرداخت شما بسیار توصیه می‎شود.

چگونه می توانم برای جراحی بینی با شرکت طب مد توریسم تماس بگیرم؟

طب مد توریسم یکی از کلینیک‎های معروف ایران در زمینه جراحی بینی است و می‎توانید مشاوره و پکیج‎های جراحی بینی را در سایت ما مشاهده نمایید. همچنین می‎توانید بهترین بسته مناسب خود را انتخاب کنید و از طریق درخواست یا پیام با ما تماس بگیرید. همکاران ما اینجا هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند و بهترین بسته را به شما ارائه دهند.

tebmed

ترکیه

ترکیه تمایل دارد در صنعت توریسم پزشکی در جهان پیشرو باشد و افراد زیادی از جهان برای برخی خدمات در این کشور حضور داشته‎اند. ترکیه یکی از کشورهایی است که رتبه بالایی در جراحی زیبایی در جهان دارد و بیشتر آنها مختص جراحی زیبایی بینی است. وجود بهترین جراحان و پزشکان در این کشور آن را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری سلامت تبدیل کرده است. البته این امر تاثیر مثبتی بر اقتصاد این کشور دارد به همین دلیل وضعیت اقتصادی پررونقی دارند. رینوپلاستی در این کشور جذاب‎ترین جراحی زیبایی است و به دلیل هزینه کمتر آن، افراد از کشورهای اروپایی به عنوان مثال آلمان، فرانسه، بلژیک، هلند، دانمارک و بریتانیا به آنجا می‎روند تا ظاهرخود را زیباتر کنند. چرا که هزینه جراحی زیبایی در این کشورها بسیار بالاست و از عهده هزینه‎های آن در کشور خود برنمی‎آیند. بیماران مراجعه کننده به ترکیه به اروپا محدود نمی‎شوند، بلکه مردم از کشورهای عربی نیز تمایل زیادی برای سفر به این کشور برای جراحی زیبایی دارند.

خاص‎ترین نکته در مورد ترکیه این است که هر بیمارستان و کلینیک توسط بخش بین‎المللی برای گردشگران پزشکی تسهیل شده است. با وجود ارزان بودن، امکانات زیادی برای بیماران از هتل‌های 5 ستاره گرفته تا امکانات مدرن در بیمارستان‎ها در نظر گرفته شده است. برخی از آنها به مراتب بهتر از بیمارستان‎های اروپا یا حتی امریکا هستند. ترکیه یکی از پیشگامان بخش سلامت به ویژه جراحی زیبایی است و اکنون سود زیادی از این صنعت به دست می‎آورد.

هزینه انجام جراحی بینی در ترکیه از 2000 دلار شروع می‎شود و برای اکثر افراد در سراسر جهان مقرون به صرفه است. برخی از پکیج‎ها نیز برای بیماران موجود است و می‎توانند یکی از آنها را انتخاب کنند.

هند

هند برای درمان پزشکی با قیمت مقرون به صرفه و بهترین کیفیت در جهان شناخته شده است. یعنی در این کشور کیفیت جراحی هرگز فدای کمیت و تعداد نمی‎شود. گفتنی است تعداد زیادی از بیمارستان‎ها و درمانگاه‎ها جراحی‎های زیبایی انجام می‎دهند. بنابراین نه تنها ساکنان هندی بلکه مردم از سراسر جهان برای جراحی زیبایی به خصوص ارزان‎ترین جراحی بینی به این کشور سفر می‎کنند. این کشور در دهه‎های اخیر پیشرفت‎های مستمری در فناوری پزشکی داشته است. از سوی دیگر هیچ کس نمی‎تواند منکر حضور پزشکان و جراحان مجرب و متخصصان پزشکی شود. هدف بیمارستان‎های جراحی پلاستیک در هند ارائه بهترین و شخصی‎ترین خدمات در جراحی زیبایی است. جراحان پلاستیک در بهترین دانشکده‎های پزشکی آموزش دیده‎اند و با توجه به جراحی‎های فراوان در این زمینه متخصص هستند. علاوه بر این، شانس انتخاب بهترین و واجد شرایط‎ترین جراحان در انجمن جراحان پلاستیک زیبایی هند نیز وجود دارد. بنابراین، به راحتی می‎توان برای جراحی زیبایی به آنها اعتماد کرد.

وقتی صحبت از هزینه جراحی بینی در هند به میان می‎آید، جای تعجب نیست که کمترین هزینه‏ای را که تا به حال تصور می‎کردید را در این کشور ببینید. بسته به جراح، بیمارستان، کلینیک، شهر و بسیاری از عوامل، هزینه ممکن است بین 1500 تا 4000 دلار  متفاوت باشد. انجام عمل بینی در این کشور برای افراد خارجی مقرون به صرفه است. در برخی کلینیک‎ها برخی بسته‌ها نیز برای انتخاب افراد در دسترس است.

جدای از هزینه پایین، اینکه نیاز نیست زمان زیادی برای استفاده از هرگونه جراحی صرف شود، دومین عامل مهم برای هجوم خیل عظیم بیماران خارجی در هند است. برخلاف سایر کشورهای غربی یا اروپایی، بیماران تا زمانی که بودجه کافی دارند، نیاز نیست برای انجام جراحی بینی منتظر بمانند!

مکزیک

مکزیک یکی دیگر از مقاصد ارزان‏ترین جراحی بینی در جهان است. هزینه رینوپلاستی در این کشور 2-3 برابر کمتر از آمریکا است که در همسایگی آنها قرار دارد. جغرافیای کشور، موقعیت مکانی و نزدیکی به مرز امریکا هر ساله متقاضیان زیادی را برای انجام جراحی بینی به مکزیک می‎کشاند به طوری که هر ساله 500 هزار جراحی زیبایی در این کشور انجام می‎شود که بیشتر آنها از مردم امریکا و کانادا هستند. از آنجایی که هزینه رینوپلاستی در مکزیک از 2500 دلار شروع می‎شود، در مقایسه با هزینه این جراحی در آمریکا که بیشتر از 6000 دلار است، بسیار مقرون به صرفه است. بیماران می‎توانند ارزان‎ترین عمل زیبایی بینی در جهان را در مکزیک انجام دهند. مسئله مهم این است که اکثر کلینیک‎های جراحی زیبایی در مکزیک در شهری درست در مرز امریکا واقع شده‎اند. دلیل این موضوع این است که آمریکایی‎ها می توانند به سرعت با ماشین یا هواپیما به این شهر سفر کنند. با توجه به این واقعیت که اقامت در این کشور نیز گران نیست، هزینه کلی جراحی بینی بسیار کمتر از سایر کشورها است.

هزینه‎های جراحی بینی در مکزیک معمولا شامل جراحی زیبایی بینی، مشاوره با پزشک، هزینه متخصص بیهوشی، معاینات پزشکی، لوازم پزشکی و انتقال بیمار به کشور خود است.

لهستان

لهستان یک کشور اروپایی است که می‎توانید ارزان‏ترین جراحی بینی را در این کشور انجام دهید و همچنین از کیفیت آن مطمئن باشید. تا زمانی که کلینیک‎های جراحی پلاستیک لهستان از استانداردهای پزشکی اروپا پیروی کنند، هیچ مشکلی در مورد ایمنی این جراحی‎ها وجود ندارد. اکثر بیمارانی که این کشور را به عنوان مقصد جراحی بینی انتخاب می‎کنند از کشورهای اروپایی مانند انگلستان، آلمان و سوئیس هستند.

یکی دیگر از مزایای جراحی بینی در لهستان هزینه آن است. هزینه جراحی بینی از 2200 دلار شروع می‎شود که بسیار کمتر از سایر کشورهای اطراف است. به همین دلیل جای تعجب نیست که افرادی از سایر کشورهای اروپایی به آنجا سفر می‏کنند تا چهره خود را با جراحی زیبایی بینی زیباتر کنند. جدای از آن، نزدیک‎ترین مقصد به دیگر کشورهای اروپایی است و آنها می‎توانند به راحتی با هزینه بسیار کمی به  این کشور برسند. لهستان زیرساخت‎های حمل و نقل خود را توسعه داده است. بنابراین، بیماران برای رفتن به این کشور مشکلی ندارند. با توجه به اینکه لهستان کشور مشهوری است و مردم از سراسر جهان از این مکان دیدن می‎کنند، هزینه اقامت نیز پایین است و برای بیماران مشکل‎ساز نیست. در سراسر لهستان هتل‎ها و هاستل‎های زیادی با قیمت‎های مناسب وجود دارد.

چگونه کشور مورد نظر را برای جراحی بینی انتخاب کنیم؟

پاسخ به این سوال ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. با این حال، معیارهایی برای پاسخ به این سوال وجود دارد. بهترین کشور برای جراحی بینی کشوری است که امکانات، هزینه کم و ایمنی بیماران را فراهم کند و نتیجه رضایت بخش باشد. البته برای یافتن این معیارها باید جستجوی عمیقی داشته باشید. با مطالعه نظرات سایر بیماران از تجربه جراح مطلع شوید. جستجوی میزان موفقیت جراحی‎های بینی در آن کلینیک یا کشور مورد نظر نیز ضروری است. یافتن بیماران دیگر و پرسیدن سوالاتی از آنها در مورد کل فرآیند جراحی نیز می‎تواند موثر باشد. آگاهی از این موضوعات به افراد کمک می‎کند تا بهترین تصمیم را بگیرند.

یک کلینیک با بهترین نتایج را انتخاب کنید

هرچه افراد بیشتری به جراحی بینی علاقه مند شوند، کلینیک‎های بیشتری برای این امر در بازار ایجاد خواهند شد. در نتیجه، یافتن کلینیک با کیفیت بالا و قیمت پایین بسیار دشوار است. در زیر نکاتی برای کسانی که می‎خواهند جراحی بینی انجام دهند آورده شده است. در مرحله اول، شما باید تمام اطلاعات کلینیک را بخوانید، اگر در سطح بین المللی کار می‎کند، می‎توانید داده‎ها و گواهی‎های بین المللی را پیدا کنید. در مرحله دوم جراحان آن کلینیک را پیدا کنید و در مورد کار آنها جستجو کنید و از تجربه آنها و میزان موفقیت کار آنها آگاه باشید. به پزشکانی که در مورد تجربه کاری آنها اطلاعی ندارید اعتماد نکنید. پس از آن تماشای عکس‎های قبل و بعد این کلینیک‎ها توصیه می‎شود. بهترین راه برای آگاهی از نتیجه جراحی بینی کلینیک و بررسی اینکه آیا از این نتایج راضی هستید یا خیر همین روش است. اکثر کلینیک‎ها در سایت خود بخش قبل و بعد را دارند و به راحتی به آنها دسترسی دارید. حتما این جستجو را انجام دهید چراکه باعث آشنایی بیشتر با روش کار کلینیک می‎شود. مرحله آخر خواندن نظرات سایر بیماران است. اگر کلینیکی را که مایل به انجام جراحی بینی هستید انتخاب کرده‎اید، می‎توانید نظرات سایر بیماران را در مورد روند انجام این جراحی و رضایت بخش بودن نتیجه مطالعه کنید.

tebmed

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top
بدء محادثة
ارید إستشارة . كيف يمكننا مس
شركة عصرطب الدولیة
سلام عليكم. ارید إستشارة .
كيف يمكننا مساعدتك؟