عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

لیپواسکالپچور یا لیپوماتیک به معنی لاغرتر کردن، پر کردن و تغییر شکل دادن ناحیه مشخصی از بدن یک فرد بوسیله برداشتن تجمع چربی یا انتقال چربی به ناحیه مورد نظر می باشد.

تکنیک های مختلفی برای لیپوماتیک یا لیپواسکالپچور وجود دارد.

لیپوماتیک
لیپوماتیک

روش های جدید لیپوماتیک، مشکلات روش های قدیمی برداشتن چربی نظیر لیپوساکشن را ندارند. روش های قدیمی تر نظیر لیپوساکشن، نیاز به برش جراحی بزرگتری دارند، مدت زمان عمل طولانی تری دارند، نیاز به بی هوشی عمومی داشته و آسیب بافتی بیشتر و خونریزی بیشتری حین عمل دارند و احتمال عوارض بعد ازعمل بیشتری دارند و مدت ریکاوری و بهبود بعد ازعمل طولانی تری دارند.

امروزه جراحان پلاستیک ماهر و حاذق، برای برداشتن چربی اضافی از وسایل و تکنولوژی های بروز و جدیدی استفاده می کنند که “لیپوماتیک” نام دارد و ریسک عوارض کمتر و نتایج حاصل از عمل بهتری دارد.

butterfly

مزایای استفاده از روش لیپوماتیک در مقایسه با لیپوساکشن برای حذف چربی اضافی چیست؟

  •  لیپوماتیک اسکار جراحی ندارد.
  •  نتایج پس از عمل طبیعی خواهد بود.
  •  ناهمواری های سطح پوستی نخواهند داشت
  •  معمولا با بی حسی موضعی انجام می شود.
  •  ساده و ایمن است.
  •  مدت عمل کوتاهتری دارد.
ابدومینوپلاستی
لیپوماتیک

لیپواسکالپچور با لیپوماتیک چیست؟

لیپواسکالپچور با لیپوماتیم در بسیاری موارد با لیپوساکشن اشتباه گرفته می شود اما این دو تکنیک ها و روش های مختلفی برای بازسازی ظاهر بدن می باشند.

لیپوساکشن به معنی برداشتن و خروج چربی است اما لیپواسکالپچور با لیپوماتیک، به معنی حذف بافت چربی برای بازسازی و زیباسازی محل مورد عمل می باشد و برخلاف لیپوساکشن، اهداف زیبایی را دنبال می کند.

در حین لیپواسکالپچور با لیپوماتیک، چربی از یک ناحیه مشخص از بدن نظیر شکم، کمر، ران، باسن، ساق، بازو یا زیر چانه (غبغب) با وکیوم برداشته می شود و بدین روش بدن تغییر شکل می دهد.

چربی استخراج شده حین لیپوماتیک را در صورت تمایل می توان به محل دیگری از بدن تزریق کرد.

لیپوماتیک می تواند بصورت جداگانه و یا حین اعمالی نظیر بزرگ یا کوچک کردن سینه، ابدومینوپلاستی یا تامی تاک و یا سایر عمل های جراحی پلاستیک انجام شود.

لیپوماتیک درمان چاقی نمیباشد بلکه برای کسانیکه از چاقی های موضعی رنج میبرند که به ورزش ورعایت رژیم غذایی جواب نمیدهد،میتواند مفید باشد.

لیپوماتیک و لیپولیزر برای نواحی شکم، پهلوها، باسن، بازوها، رانها و زانو قابل استفاده است.

در روش لیپوماتیک، یک کانولا که دارای حرکات مواج و چرخشی و لرزشی است و امواج اولتراسوند ایجاد می کند، موجب برداشتن بافت چربی به آرامی و ایمن شده و سبب آسیب به سایر بافت های اطراف نمی گردد.

لیپوماتیک
لیپوماتیک

حرکات لرزشی و امواج اولتراسوند دستگاه لیپوماتیک سلول های بنیادی را از سلولهای چربی جدا می کند. این سلول های بنیادی به ترمیم بهتر و نتایج مطلوب تر با ظاهری طبیعی تر کمک می کند.

لیپواسکالپچور یا لیپوماتیک نیاز به برش وسیع ندارد و سوراخ های کوچکی برای ورود کانولا ایجاد می شود که اسکار جراحی خاصی بر روی پوست به جا نمی گذارد. لیپوماتیک در مقایسه با روش های جراحی، به دلیل نبود برش جراحی بزرگ، ناهمواری های پوستی ایجاد نمی کند و در نتیجه ظاهری طبیعی تر و خوش فرم تر به پوست شما خواهد داد.

همچنین لیپوماتیک معمولا با بی حسی موضعی محل مورد عمل انجام می شود بنابراین بیمار می تواند بعد از مدت کوتاهی به زندگی عادی خود برگردد.

لیپوماتیک برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما تجمع موضعی چربی در ناحیه خاصی از بدن دارید و نمی توانید با رژیم غذایی و ورزش از شر آن خلاص شوید، کاندید مناسبی برای لیپوماتیک هستید.

tebmed

معاینه قبل از لیپوماتیک:

جراح قبل از عمل به سوالات شما پاسخ می دهد و گزینه های مختلفی که برای درمان شما وجود دارد و روش عمل هریک را برای شما توضیح خواهد داد.

تجمع موضعی چربی و سایر نواحی مشکل دار مورد معاینه قرار خواهد گرفت.

عکس های قبل از عمل از شما گرفته خواهد شد تا با نتایج بعد از عمل مقایسه گردند و نواحی ضروری برای عمل مورد بررسی قرار می گیرند.

شفط الدهون
لیپوماتیک

پروسه عمل لیپوماتیک:

لیپوماتیک بعد از انجام بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی آغاز می شود.

بهترین گزینه درمانی در مراکز پیشرفته جهان برای حذف چربی های موضعی، همین لیپوماتیک می باشد که با کمترین ریسک عمل و عالی ترین نتایج انجام می گردد.

لیپوماتیک بسیاری از عوارض نامطلوب روش هایی نظیر لیپوساکشن را حذف کرده است. لرزش شدید لیپوماتیک موجب از بین بردن حجم بیشتری از چربی های اضافی در یک جلسه درمانی می شود و درد و عوارض پس از درمان بسیار کمتری خواهد داشت.

قبل از لیپواسکالپچور یا لیپوماتیک، محلول سالین در محلی که قرار است عمل انجام شود با بی حسی موضعی تزریق می گردد. این عمل موجب کاهش کبودی و تورم بعد از عمل می گردد.
چربی های مقاوم و سفت با استفاده از تیوپ و وکیوم یا مکنده خارج می شوند و در محل مورد عمل، تغییر شکل مطلوب ایجاد می شود.

مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک:

بیماران چندین ساعت بعد از عمل ازبیمارستان ترخیص میگردند.بعد از 24 ساعت میتوانند استحمام کنند. کبودی وتورم معمولا با تکنیک های جدید کمتر میباشد که به پزشک شما بستگی دارد.تورم بعد از عمل طی چندهفته فروکش میکند.بدن شما بعدعمل فرم جدیدی میگیرد که باگذشت زمان هر روز فرم میگیرد.چنانچه میخواهید وزن ایده ال و شیوه زندگی سالمی داشته باشیدلیپوماتیک به شما کمک میکند که تناسب اندامتان را در طول زندگی حفظ کنید.برای حفظ وضعیت خود بعد از عمل لیپوماتیک باید ورزش کنید وشیوه زندگی یا الگوهای زندگیتان را تغییر دهید.

لیپوماتیک

قبل از رواج یافتن روش لیپوماتیک در ایران، روش لیپوساکشن برای حذف چربی های اضافی بدن استفاده می شد اما با توجه و خطرات و مضرات آن، در حال حاضر جراحان پلاستیک ماهر، لیپوماتیک را توصیه می کنند.

شرکت عصر طب بین الملل با بهره مندی از پزشکان جراح پلاستیک با تجربه و اساتید دانشگاهی، بالاترین کیفیت لیپوماتیک را با قیمتی مناسب و منطقی به شما ارائه می کند.

جهت مشاوره رایگان با پزشکان ما، لطفا با ما در ارتباط باشید:

tebmed
طب مد توریسم tebmedtourism

طب مد توریسم یک شرکت تسهیلگر درمان بیماران بین المللی واقع در ایران (تهران) است. با توجه به پتانسیل ها و توانمندی های فراوان موجود در ایران، در زمینه گردشگری سلامت، ما فعالیت خود را جهت بهره برداری و شکوفاسازی این استعدادها آغاز نمودیم. ما با آغوش باز پذیرای بیماران و میهمانان از سراسر جهان هستیم و آمادگی داریم تا آنها را از خدمات درمانی با کیفیت و پزشکان حاذق ایران بهره مند سازیم.

طب مد توریسم در حال حاضر با بیش از 40 مرکز درمانی بین المللی، 140 بیمارستان ملی و 300 مرکز تخصصی، 430 پزشک متخصص و فوق تخصص، 112 هتل و نیز ایرلاین های داخلی و بین المللی، همکاری دارد و ارائه خدمات گسترده در سراسر ایران را برای ما ممکن می سازد.

تیم ما پکیج های کامل درمانی و زیبایی به همراه کلیه خدمات مسافرتی -گردشگری لازم را برای شما فراهم می آورد.

تیم با تجربه طب مدتوریسم پروسه درمان را به نحوی مدیریت می کند تا شما با آرامش کامل صرفا روی درمان خود متمرکز شوید.

راه های ارتباطی:

شماره های تلفن: 5010 098 912 98+

آدرس: تهران- سهروردی شمالی- بین کوچه آزادی و باغ – پلاک 270 – طبقه اول – واحد1

ایمیل: [email protected]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top
بدء محادثة
ارید إستشارة . كيف يمكننا مس
شركة عصرطب الدولیة
سلام عليكم. ارید إستشارة .
كيف يمكننا مساعدتك؟