نظرات مراجعین

نظرات مراجعین

نتیجه ی کار ما

 

من بابت تمام خدمات قبل و بعد سفر و خدمات درمانی که از شرکت شما دریافت کرده ام از صمیم قلب قدردانی میکنم. به دلیل تعداد بالای مرکز درمانی و بیمارستان های ایران انتخاب گزینه ی مناسب برای من دشوار بود. یقین دارم همسر من در رابطه با سفر درمانی که داشت راهنمایی کاملی از طرف شرکت عصرطب بین الملل در رابطه با درمان , پرداخت صورت حساب ها و محل اقات دریافت نمود. اگر راهنمایی شما و شرکتتان نبود مطمئناً سفر درمانی ما با موفقیت مواجه نمیشد. مطمئن هستم که رابطه ی طولانی مدتی خواهیم داشت و این انتظار را از شما دارم . به راهتان ادامه دهید . با احترام
رأى زبائن
Ella Doreen
فرانسه
باید بگویم خدمات عصرطب بین الملل کاملا رضایتبخش هستند. این تیم تمام اطلاعات و راهنمایی های لازم را به من داد و باعث شد که من بهترین نحو در ایران درمان شوم.بعد از ورود به ایران ترانسفری از طرف شرکت ما را به یک هتل خوب انتقال داد. پزشک پرونده ی من بسیار خوش برخورد و در کارش حرفه ای بود. ما همچنین بعد از درمان یک تور گردشگری عالی را در کشورایران گذراندیم. کارشناسان عصرطب بین الملل تمام ترتیبات و تنظیمات را به خوبی برنامه ریزی کردند و این باعث افزایش سرعت روند درمان من شد. بابت این رفتار گرم و دلسوزانه ی شما بسیار ممنونم.
رأى زبائن
Charlotte Grace
استرالیا
پزشک عالی بود و من از درمانم راضی هستم. فضای بیمارستان عالی بود. متشکرم و به هرکی که دنبال درمان است شرکت طب مد توریسم (عصر طب بین الملل) را توصیه میکنم. من 21 ساله هستم و احساس میکنم در کشور ایران بزرگ شده ام و قطعا دوباره سفر تفریحی به ایران خواهم داشت. از کل تیم متشکرم. تمام تلاششان را کردند تا سفر درمانی موفقیت آمیزی برای من رقم بزنند و چنین شد. کارتان را به همین منوال ادامه بدهید دوستان من در شرکت عصر طب بین الملل!
رأى زبائن
Ameerah Fahdani
کویت
تمامی اطلاعات مورد نیاز برای سفر درمانی به وسیله ی مشاوران و متخصصان طب مد توریسم به من داده شد که باعث تصمیم گیری بهتر من شد. تحویل و بررسی به موقع امور و مسئولیت پذیری بالا باعث شد که من از سفر درمانی ام در ایران لذت ببرم. بیمارستان من کاملا طبق انتظارات من بود. شرکت طب مدتوریسم تمام وعده هایش را با خدمات بی نظیر خود به واقعیت تبدیل کرد. شما دلیل خوشبختی ما به عنوان پدرمادر هستید. خداوند به کارشما برکت و موفقیت بدهد.
رأى زبائن
Nahla Sabah
عراق
1.از برنامه ریزی دقیق بسیار راضی هستم 2.اسکان قبل از رسیدن هماهنگ شده بود 3.پزشکان و کادر درمان عالی بودند همه چیز عالی بود و من از خدمات ارائه شده بسیار راضی هستم.
رأى زبائن
Badrieh Mohanna
لیبی
من به ایران آمدم و با مشاوره شرکت عصر طب بین الملل درمان شدم. آنها بسیار کاربلد هستند. توصیه میکنم ابتدا از مشاوره های عالی شرکت استفاده کنید و بعد درمان مورد نظر خودرا انتخاب نمایید.
رأى زبائن
Petro Mechnikov
اوکراین
چیزی که در طول سفر درمانی هم مقرون به صرفه و هم لذت بخش بود هتل رزو شده توسط شرکت طب مدتوریسم بود که من بیشتر وقت سفرم را در آنجا گذراندم. مسئولیت پذیری بیمارستان در سطح بالایی قابل تقدیر بود. ما تمام شرایطی که باعث تکمیل پروسه پزشکی میشد را داشتیم. پزشک من در کارش حرفه ای بود و رفتار خوبی داشت. بیمارستان شامل استاندارهای خوبی بود که میتواند گزینه ی مناسبی برای کسانی که قصد سفر به ایران را دارند داشته باشد. امکانات و خدمات بیمارستان با تمام استاندارد های بین المللی خدمات پزشکی برابری داشت. تیم گردشگری سلامت طب انتظارات من بود و از امکانات کافی برخوردار بودند؛ همه چیز خوب پیش رفت و من معتقدم شما بهترین ارائه دهنده ی سرویس برای من و همسرم بودید.
رأى زبائن
Sada Haddad
عمان
پیمایش به بالا
Scroll to Top
بدء محادثة
ارید إستشارة . كيف يمكننا مس
شركة عصرطب الدولیة
سلام عليكم. ارید إستشارة .
كيف يمكننا مساعدتك؟