خدمات ما

Our Services fa
نام خدمتپکیج VIPپکیج Aپکیج Bپکیج C
ویزاtickticktickno
سیم کارتtickticktickno
گشت درون شهریtickticknono
مترجمtickticknono
درمانticktickticktick
هتلtickticktickno
مشاوره پزشکیticktickticktick
گردش و خریدtickticknono
گردشگری مناظر طبیعی و تاریخیticknonono
پکیج گردشگری بعد از درمانticknonono
سرگرمی کودکانticknonono
 1. پکیج ویژه شامل ویزای درمانی، سیم کارت و اینترنت، گشت درون شهری ، مترجم، درمان، هتل، مشاوره پزشکی، گردش و خرید، گردشگری مناظر طبیعی و تاریخی، پکیج گردشگری بعد از درمان، سرگرمی کودکان
 2. پکیج A شامل ویزای دمانی، سیم کارت و اینترنت، گشت درون شهری ، مترجم، درمان، هتل، مشاوره پزشکی، گردش و خرید
 3. پکیج B شامل ویزای دمانی، سیم کارت و اینترنت، درمان، هتل، مشاوره پزشکی
 4. پکیج C شامل درمان و مشاوره پزشکی

توضیحات تکمیل

 1. خدمات پزشکی – درمانی در تمامی پکیج ها با بهترین کیفیت ارائه میگردد. تفاوت قیمت ها ناشی از تفاوت در محل اقامت، خدمات رفاهی – تفریحی و نیز اقامت دوره ریکاوری (نقاهت پس از درمان) می باشد.
 2. قیمت های ارائه شده در هر پکیج برای فرد بیمار می باشد. شرکت طب مد توریسم مفتخر است در صورت تمایل، میزبان همراه یا همراهان شما در طول سفر درمانی باشد.
 3. شرکت طب مد توریسم (عصر طب بین الملل) آمادگی دارد نسبت به برگزاری تورهای دوره نقاهت (ریکاوری پس از درمان) اقدام نماید.
 4. شرکت طب مد توریسم با همکاری بیمه آمادگی دارد در صورت تمایل به برخورداری از بیمه درمانی (برای پوشش عوارض پیش بینی نشده حین و بعد از درمان یا طولانی شدن روند درمان) اقدام نماید.
 5. قیمت های ارائه شده در پکیج، هزینه تخمینی بوده و بسته به عوامل مختلف ممکن است مشمول افزایش یا کاهش حداکثر  ±10-20% گردد.
 6. میهمانان شرکت عصر طب بین الملل بهترین دوستان ما هستند. آرزوی ما تامین حداکثر رضایتمندی در طول سفر درمانی شما میباشد. امیدواریم به زودی یک سفر تفریحی و گردشگری داخل یا خارج از کشور را برای شما و خانواده تان فراهم کنیم.
 7. این خدمات صرفا مختص کشورهای تاجیکستان و افغانستان و دیگر عزیزان فارسی زبان غیر از ایرانی میباشد .
 8.  درخواست پرستار در دوره ی نقاهت :
  ممکن است در حین سفر درمانی نیاز به پرستار داشته باشید که این امر را ما برای شما پیش بینی وبرنامه ریزی کرده ایم، اگر مایل به دریافت خدمات استخدام پرستار در طول دوره ی نقاهت هستید از طریق فرم ارسال درخواست این امر را ذکر کرده تا مشاورین ما دراین خصوص به درخواست شما رسیدگی کنند.
 9. خدمات مخصوص ناشنوایان :
  ما در طب مد توریسم در راستای ایجاد خدمات و امکانات رفاهی, تفریحی, گردشگری و درمانی برای شما ناشنوایان عزیز از سراسر جهان خدمات ویژه ای برنامه ریزی کرده ایم ؛ این خدمات شامل تورهای گردشگری و تفریحی و پکیج های درمانی مختص شما ناشنوایان عزیز در حضور مترجم بین المللی مسلط به زبان ناشنوایان میباشد . شرکت طب مدتوریسم مفتخر است با طراحی تورهای تفریحی-درمانی مختص شما ناشنوایان عزیز جمع های دوستانه و ماندگاری از سراسر جهان برای شما فراهم کند .
 10. خدمات مخصوص بانوان مسلمان :
  شرکت طب مدتوریسم در راستای احترام به ادیان و دیدگاه های مذهبی مختلف می کوشد تا خدمات متفاوت و متنوعی بر اساس علایق و سلیقه های مختلف را برنامه ریزی کند, در همین راستا برای بانوان مسلمان که علاقمند به درمان توسط تیم پزشکی و پرستاری خانم هستند این امر را فراهم آورده است, لذا در صورت نیاز به درمان توسط تیم پزشکی خانم از طریق مکاتبات با مشاور خود این امر را به اطلاع برسانید تا روند پذیرش شما در مرکز درمانی مختص بانوان فراهم گردد.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
بدء محادثة
ارید إستشارة . كيف يمكننا مس
شركة عصرطب الدولیة
سلام عليكم. ارید إستشارة .
كيف يمكننا مساعدتك؟