4 فاکتور مهم در انتخاب بهترین آژانس تسهیل گر درمان ناباروری به روش رحم اجاره ای (جایگزین)

بهترین آژانس های تسهیل گر درمان ناباروری به روش رحم اجاره ای

4 فاکتور مهم در انتخاب بهترین آژانس تسهیل گر درمان ناباروری به روش رحم اجاره ای (جایگزین)

استفاده از رحم جایگزین (یا اجاره ای)، یکی از روش های نوین در درمان ناباروری است که امروزه از آن استقبال زیادی شده است.

علاوه بر زوج نیازمند درمان و مادر جایگزین، افراد دیگری نیز می توانند بر این فرآیند تاثیرگذار باشند که از مهم ترین آنها، آژانس های تسهیل گر درمان ناباروری به روش رحم جایگزین هستند. این آژانس ها می توانند یاری گر زوج های نیازمند درمان در مسیر پدر و مادر شدن باشند و در مراحل متفاوت از همان شروع تا پایان فرآیند در کنار آنها قرار بگیرند.

با این حال، این روزها، در سرتاسر جهان، آژانس های تسهیل گر بسیاری وجود دارند که می توانند انتخاب را برای زوج های نیازمند درمان سخت نمایند.

آنها چگونه می توانند اطمینان یابند که آژانس تسهیل گر مورد نظر،  بهترین گزینه ی ممکن برای آنان است؟ چه فاکتورهایی می تواند به آنها در انتخاب یک آژانس تسهیل گر مناسب کمک کند؟

در این مقاله به این موضوعات و دغدغه ها خواهیم پرداخت.

butterfly

این روزها اگر لغت Surrogacy یا رحم جایگزین یا رحم اهدایی یا رحم اجاره ای را جستجو کنید، مقالات بی شماری خواهد آمد که ممکن است برای شما گیج کننده باشند. با این حال، برای شروع، بهتر است یک موضوع روشن شود:

هر زوج نیازمند درمانی، در استفاده از رحم جایگزین برای درمان ناباروری، به طور کلی دو حق انتخاب دارند. آنها می توانند مادر جایگزین مورد نظر خود را از قبل پیدا کرده باشند (برای مثال، از میان دوستان و آشنایان) و تنها برای مراحل درمانی و قانونی نیازمند مراجع دیگری باشند؛ یا اینکه در ابتدای راه باشند و برای تک تک مراحل این فرآیند، نیازمند راهنمایی و همراهی باشند.

در حالت دوم است که نیاز به پیدا کردن و انتخاب یک آژانس تسهیل گر درمان ناباروری به روش رحم جایگزین ضروری می شود و البته به طور کلی، همین حالت است که توصیه می شود. به دلیل اینکه حتی اگر مادر جایگزین شخص آشنایی باشد، باز هم مراحل قانونی و پزشکی کار با چالش هایی همراه خواهد بود و از سوی دیگر، این فرآیند، فرآیندی با بار عاطفی فراوانی خواهد بود و بنابراین لازم است حمایت و مشاوره های روانی خاصی نیز از قبل و در طول فرآیند صورت بگیرد.

اما در میان این همه حق انتخاب، چه فاکتورهایی می تواند به زوج نیازمند درمان در انتخاب یک آژانس تسهیل گر مناسب کمک کند؟

بهترین آژانس های تسهیل گر درمان ناباروری به روش رحم جایگزین

4 فاکتور پیش رو، مواردی هستند که از دید ما می توانند در فرآیند تحقیق و انتخاب، در نظر گرفته شوند:

  1. جامعیت خدمات ارائه شده:

یک آژانس تسهیلگر مناسب، باید بتواند خدمات جامع و شاملی را در طول فرآیند باروری با استفاده از رحم جایگزین ارائه دهد و همچنین قبل از هرگونه اقدامی، به صورت واضح این خدمات را مشخص نماید و در قبال آنها متعهد باشد.

برای مثال، بسیار مهم است که هر دو سوی ماجرا بدانند آیا آژانس تسهیل گر این توانایی را دارد تا مسائل حقوقی پیش رو را مدیریت نماید و نحوه ی عملکرد آنان در این زمینه چگونه است؟ و یا آیا آژانس علاوه بر یافتن مادر جایگزین مناسب، در مراحل درمانی فرآیند نیز در کنار آنان قرار میگیرد؟

شرکت طب مد توریسم این توانایی را دارد که در تمامی مراحل این فرآیند، از گام اول شامل پیدا کردن یک مادر جایگزین مناسب و انجام آزمایش های مربوطه، تا خدمات قانونی و حقوقی و در نهایت تمامی خدمات درمانی شامل IVF و غیره تا تولد نوزاد و اخذ مدارک شناسایی و هویتب وی را در کنار زوج های نیازمند درمان باشد.

  1. ارائه ی اطلاعات:

یک آژانس تسهیلگر مناسب، بایستی در ارائه و توضیح فرآیند و نحوه ی عملکرد خود به هر دو سوی ماجرا (زوج نیازمند درمان و مادر جایگزین) کاملا شفاف و با صداقت برخورد کند.

زوج نیازمند درمان و مادر جایگزین باید به خوبی در جریان هرگونه ریسک و چالش های مالی، حقوقی، فیزیکی و عاطفی که می توانند در طول این مسیر پیش بیایند قرار بگیرند تا آگاهانه ترین تصمیم ممکن را بگیرند.

شرکت طب مد توریسم، در همان اولین گام، قادر به ارائه ی یک مشاوره ی رایگان به زوج های نیازمند درمان است تا بتواند توضیحات ممکن را به آنها ارائه دهد و مسیر روشنی را برای آنان ترسیم نماید. اگر شما نیز علاقه مند هستید در این باره بیشتر بدانید، همین الان با ما تماس بگیرید.

  1. شفافیت و دقت در مسائل مالی:

مطمئنا فرآیند باروری با استفاده از رحم جایگزین، فرآیند نسبتا هزینه آوری خواهد بود که لازم است زوج نیازمند درمان از قبل درباره ی آن آگاهی داشته باشند تا بهتر بتوانند مدیریت مالی انجام دهند. بنابراین، یک آژانس تسهیلگر مناسب باید بتواند در شفاف ترین و کامل ترین حالت ممکن، هزینه های لازم را مشخص و اعلام نماید.

اگرچه هر فرآیندی ممکن است با اتفاقات غیرمنتظره و در نتیجه هزینه های اضافی رو به رو شود، ولی آژانسی حرفه ای است که بتواند این موارد را از قبل مدیریت کرده و یا به حداقل رسانده و یا خود مسئولیت آن را به عهده بگیرد.

شرکت طب مد توریسم با ارائه ی پکیج های قیمتی دقیق و کارشناسی شده، تلاش کرده شفافیت مالی را برای زوج های نیازمند درمان به حداکثر برساند.  همچنین، در صورتیکه هزینه ای مازاد به وجود بیاید که پیش از آن از سوی شرکت در نظر گرفته نشده باشد (یعنی جزو خدماتی نباشد که زوج مذکور خود به صورت خاص درخواست آن را داده باشند)، پرداخت آن به عهده ی خود شرکت خواهد بود.

  1. سابقه و ارائه ی نمونه های موفق:

یک آژانس تسهیلگر مناسب باید بتواند تاریخچه ای از عملکرد موفقیت آمیز خود ارائه دهد. یکی از مواردی که می تواند در این مسیر راهنمای زوج نیازمند درمان باشد، ارجاع به مشتری های سابق و نظرات و گواهی آنها برای ارزیابی کیفیت و موفقیت خدمات مشابهی است که پیش از این ارائه شده است.

شرکت طب مد توریسم در سالهای فعالیت خود، توانسته به زوج های بسیاری از نقاط مختلف جهان کمک کند تا به آرزوی فرزندآوری خود جامه ی عمل بپوشانند.

بنابراین، با وجود اینکه امروزه آژانس های تسهیل گر درمان ناباروری به روش رحم جایگزین بی شماری مشغول به فعالیت هستند، مواردی اساسی وجود دارد که می تواند به یک زوج نیازمند درمان در انتخاب بهترین ها کمک کند.

شرکت طب مد توریسم این افتخار را دارد که در ساز و کار خود، تمامی این موارد را رعایت کرده باشد.

اگر مایل هستید بیشتر بدانید، با ما تماس بگیرید. فراموش نکنید که پزشکان مشاور شرکت طب مد توریسم (TebMedTourism Co) آماده پاسخگویی به سوالات شما، به صورت رایگان و در هر ساعت از شبانه روز هستند.

برای کسب اطلاعات کامل تر مقاله : همه چیز درباره رحم اجاره ای ( رحم جایگزین) در ایران را مطالعه فرمایید.

tebmed
طب مد توریسم tebmedtourism

شرکت طب مد توریسم

طب مد توریسم یک شرکت تسهیلگر درمان بیماران بین المللی واقع در ایران (تهران) است. با توجه به پتانسیل ها و توانمندی های فراوان موجود در ایران، در زمینه گردشگری سلامت، ما فعالیت خود را جهت بهره برداری و شکوفاسازی این استعدادها آغاز نمودیم. ما با آغوش باز پذیرای بیماران و میهمانان از سراسر جهان هستیم و آمادگی داریم تا آنها را از خدمات درمانی با کیفیت و پزشکان حاذق ایران بهره مند سازیم.

طب مد توریسم در حال حاضر با بیش از 40 مرکز درمانی بین المللی، 140 بیمارستان ملی و 300 مرکز تخصصی، 430 پزشک متخصص و فوق تخصص، 112 هتل و نیز ایرلاین های داخلی و بین المللی، همکاری دارد و ارائه خدمات گسترده در سراسر ایران را برای ما ممکن می سازد.

تیم ما پکیج های کامل درمانی و زیبایی به همراه کلیه خدمات مسافرتی -گردشگری لازم را برای شما فراهم می آورد.

تیم با تجربه طب مدتوریسم پروسه درمان را به نحوی مدیریت می کند تا شما با آرامش کامل صرفا روی درمان خود متمرکز شوید.

راه های ارتباطی:

شماره های تلفن: 537 177 88 (21)98+

76 44 51 88 (21)98+

آدرس: تهران- سهروردی شمالی- بین کوچه آزادی و باغ – پلاک 270 – طبقه اول – واحد1

ایمیل: TebMedTourism@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن
بدء محادثة
ارید إستشارة . كيف يمكننا مس
شركة عصرطب الدولیة
سلام عليكم. ارید إستشارة .
كيف يمكننا مساعدتك؟