لبخند هالیوود

ابتسامة هوليود في إيران لبخند هالیوود

لبخند هالیوود

برای رسیدن به لبخند هالیوود و لبخندی زیبا، تغییراتی در طول دندان ها، فرم لثه و فاصله برجستگی دندان ها ایجاد می شود. اگر شما دندان هایی سالم و زیبا داشته باشید موجب می شود که اعتماد به نفس شما بسیار افزایش پیدا کند و لبخندتان هم زیباتر شود. اگر تناسب فاصله دندان با دهان به خوبی حفظ شود چهره دوست داشتنی و خواستنی خواهید داشت، بر این اساس باید برای طرح لبخند هالیوود بر روی دندان های خود به پزشکی مراجعه کنید که در این زمینه تخصص لازم را دارد.

ابتسامة هوليود

به طور کلی باید بدانید منظور از لبخند هالیوود به نمایش گذاشتن لثه ها و دندان ها در وضعیت مناسبی می باشد تا جذابیت چهره شما بیشتر شود. فرآیند بهبود پیدا کردن لبخند و داشتن لبخندی زیبا باید توسط دندانپزشکان متبحری انجام شود که در این زمینه تخصص دارند. آنها برای اینکه لبخند شما را زیباتر و هالیوودی نمایند از روش های گوناگونی استفاده می کنند که در ادامه برخی از این روش ها را بیان می کنیم تا شما آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید.

روش های ایجاد لبخند هالیوود :

برای ایجاد طرح لبخند هالیوود از روش های گوناگونی استفاده می شود که این روش ها هر یک ویژگی ها خاصی دارند و به نحو ویژه ای انجام می شوند. این روش ها عبارتند از :

باندینگ دندان ، بیلیچینگ دندان ، سفید کردن دندان:

این روش یکی از روش های دندانپزشکی و مطمئن می باشد که بیشتر برای دندان هایی که ترک خورده اند و یا تغییر رنگ داده اند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین باید بدانید از این روش برای از بین بردن فضاهای خالی بین دندان ها و همچنین تغییر شکل و یا اندازه دندان هم استفاده می شود. انجام این روش کمتر از یک ساعت طول می کشد. رنگ هایی که در این روش برای دندان وجود دارد متنوع می باشد و هر یک از رنگ ها که بیشتر با دندان های شما مطابق داشته باشد را دندانپزشک برایتان استفاده می کند.این درمان به دو روش سفید کردن دندان در منزل و سفید کردن دندان در مطب یا ترکیب این دو روش (بهترین نتیجه) انجام می شود.

لبخند هالیوودی
ابتسامة هوليود

ونیر پرسلاین ، ونیرکامپوزیت و یا لمینت دندان :

لمینت دندان ها برای ایجاد لبخند هالیوود امروزه در میان بسیاری از بازیگران و افراد مشهور جامعه طرفدار پیدا کرده است که در واقع یکی از بهترین روش هایی می باشد که برای ایجاد نمودن لبخند زیبا و هالیوودی از آن استفاده می کنند. لمینت دندان یک نوع روکش به شمار می رود که آن را روی دندان ها قرار می دهند و به این ترتیب مشکلات ظاهری که در دندان وجود دارد مانند نا منظمی، انحراف ، خراشیدگی و … را از بین می برد. لمینت به شما یک لبخند حیرت انگیز را هدیه می دهد.

روکش دندان :

روکش دندان یکی دیگر از روش های ایجاد لبخند هالیوود به شمار می رود که، از آن به عنوان سریع ترین روش درمان دندان های آسیب دیده نام می برند. روکش دندان بسیار کیفیت خوبی دارد و با دوام می باشد، جنس آن سرامیکی است و دقیقا مطابق با رنگ دندان های شما انتخاب می شود و هیچ آسیبی هم به دندان هایتان وارد نمی کند.

لبخند هالیوودی
لبخند هالیوودی
لمینت دندان

دلایل کیفیت ونیر و لمینت دندان در ایران چیست؟

ونیر و لمینت دندان نوعی از روکش دندان است که در کلینیک دندانپزشکی برای بهبود خط لبخند بیماران ارائه می­شود. روکش های دندانپزشکی، برش های نازکی از پوسته های ساخته شده از موادی هستند که از نظر بافت و رنگ به مینای طبیعی دندان ها نزدیک هستند. آنها با دقت روی دندان ها قرار می­گیرند تا هرگونه نقص را بپوشانند و لبخند شخص را از نظر زیبایی شناختی جذاب تر کنند. تفاوت بین روکشهای معمولی و لمینیت ها در ضخامت و کیفیت آنها می­باشد.

در اولین ویزیت شما جهت ونیر و لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی که برای ملاقات با دندانپزشک متخصص لمینت برنامه ریزی شده است، ابتدا لازم است قالب دقیقی از دندان های شما تهیه گردد تا در روکش لمینت از آن استفاده شود.

دندانپزشک ضمن دادن مشاوره به شما، هنگام انتخاب سایه سفید برای دندانها، اولویت شما را در نظر می­گیرد. آزمایشگاه پس از دریافت قالب، لمینت­های سفارشی مناسبی را برای شما تهیه می­کند. در دومین ویزیت خود، بدون نیاز به هرگونه بی حسی و مته کاری، لمینت­ها را بر روی دندان­های شما قرار می­دهند.
هر آزمایشگاه ساخت لمینت در ایران که در آنجا روکش­ها ساخته می­شوند، دارای سابقه طولانی بوده و توانسته­اند اعتماد هزاران بیمار را برای کیفیت محصولات خود در این راه کسب کنند. براساس بازخوردهای شبکه­های اجتماعی، اکثریت بیماران از مهارت دندانپزشکان ایرانی و کارهای آزمایشگاه ساخت لمینت در ایران رضایت خود را اعلام کرده اند.

tebmed

مهارت دندانپزشکان ایرانی چه تاثیری در بالابردن کیفیت ونیر و لمینت دندان دارد؟

پایداری استحکام و کیفیت ونیر و لمینت دندان در ایران به عوامل زیادی بستگی دارد. مهمترین عامل در این رابطه مهارت دندانپزشکان ایرانی می­باشد.
دندانپزشک متخصص لمینت در پروسه کاری خود لازم است با مهارت کامل عوامل مختلفی به شرح زیر را در نظر گرفته و در انجام عملیات نصب لمینت برای بیمار، به کار گیرد.

– دندانپزشک معمولاً در اولین مرحله از اشعه X استفاده می­کند تا وضعیت سلامت دندان بیمار را ارزیابی کند
– دومین مرحله بررسی دقیق طرز قرار گرفتن دندانها می­باشد.
– همچنین میزان روی هم قرار گرفتن فک بالا و پایین باید مورد ارزیابی قرار گیرد.
– نسبت اندازه­های دندان و ونیر و لمینت دندان از دیگر ملزومات است.
– از آنجا که موقعیت دندان­ها و فک هر بیمار با هم فرق دارند، هر بیمار ممکن است به تعداد متفاوتی از روکش ها احتیاج داشته باشد.

ابتسامة هوليود

– میزان تراش هر یک از دندان های بیمار برای جاگذاری لمینت به یک نسبت نیست و بعضی از دندان­ها نیاز به تراش ندارند.
– پزشک قبل از اقدام به ونیر و لمینت دندان، لازم است با اپلیکیشن­های مربوطه طراحی لبخند بیمار را انجام دهد.
– با استفاده از تکنولوژی نانو ذرات میزان تراش لازم برای هر دندان به دقت اندازه گیری می­شود.
– پزشک در سفارش ساخت روکش­ها به آزمایشگاه، از مواد تولیدی برندهای مشهور و قابل اعتماد استفاده می­کند که روکش­های ویژه با کیفیت بالا برای بیمار استفاده نماید.
دوام روکش­های ونیر و لمینت دندان با توجه به کیفیت بالای مواد استفاده شده در ساخت لومینرها، می­توانند تا 20 سال دوام بیاورند و در صورت نگهداری مناسب توسط بیمار، در شرایط عالی باقی بمانند. دوام بالای لمینیت های ساخت ایران از نظر بالینی اثبات شده است.
در صورت لزوم ونیر و لمینت دندان قابل جابجایی هستند. آنها به هیچ وجه باعث آسیب دیدن یا تضعیف دندانهای طبیعی نمی­شوند. اگر خواستید آنها را بردارید، کافی است به مطب دندانپزشک خود مراجعه کنید. این کار یک عمل سریع و بدون درد است.

نقش روکش ونیر دندانپزشکی در ایجاد لبخند هالیوودی چیست؟

لبخند هالیوودی یا Hollywood smile، یک روش درمانی محبوب در مبحث دندانپزشکی زیبایی با روکش ونیر است. در این روش دندانها با رنگ سفید طبیعی زیباسازی می­شوند و یک لبخند فوق العاده زیبا را برای شخص به وجود می­آورند. یکی از سوالات پرکاربرد ونیر، چگونگی طرز ساخت آنها می­باشد.

ابتسامة هوليود

ونیرها پوسته های نازکی هستند که از موادی به رنگ دندان و از جنس پرسلن یا مواد پر کننده پلاستیکی ساخته شده اند. این روکش­ها به منظور ایجاد زیبایی لبخند و دندان های شما که شامل تغییر رنگ، شکل، اندازه یا طول آنها می­باشد،  بصورت سفارشی ساخته شده و به دندان­های شما متصل می­شوند. انواع ونیر پرسلن معمولاً در آزمایشگاه ساخته می­شوند و در مقایسه با روکشهای ساخته شده از مواد پر کننده رنگی دندان نسبت به تغییر رنگ یا ایجاد لکه، مقاومت بیشتری دارند.

آیا لبخند هالیوودی با روکش ونیر، طبیعی به نظر می­رسد؟ 

ممکن است نقایص ریزی در ونیر دندان ها وجود داشته باشد ولی وقتی کسی لبخند هالیوودی زیبایی دارد، ممکن است متوجه آن نشوید و کاملا طبیعی به نظر برسد. گذشته از آن اگر دندانپزشک شما کار را به درستی انجام دهد، روکش های ونیر درست مانند دندان های طبیعی شما ظاهر می­شوند، و حتی به طور قابل توجهی بهتر از آنها نیز خواهند بود.

دوام ونیرهای دندانی چه مدت زمانی می­باشد؟ 

ذره های خشنی که معمولاً می­تواند به روکش چسبنده باشد، بعد از چند روز خوردن و مسواک زدن از بین می­روند. اگر اینطور نشد، دندانپزشک شما می­تواند آنها را صیقلی کند. عمر ونیرهای پرسلن معمولاً بین 10 تا 15 سال به طول می­انجامد و ونیرهای کامپوزیت حدود 5 تا7 سال دوام دارند.

tebmed

آیا روکش­های ونیر می­تواند به دندان ما آسیب برساند؟

خیر، روکش چینی ونیر، دندانهای طبیعی شما را خراب نمی کند. در حقیقت، آنها فقط به گونه ای طراحی شده اند که بر روی دندان های شما قرار بگیرد و ظاهر طبیعی آنها و زیبایی لبخند هالیوودی شما را تقویت کند. این بدان معنی است که اتصال روکش ها باعث خراب شدن و صدمه دیدن دندانهای شما نمی­شود. گذشته از آن، ونیرهای چینی از جنس مینای دندان که همان روکش طبیعی دندانهای شما با قابلیت پوسیدگی هستند، ساخته نمی­شوند.

روکش­ ونیر هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض دارد؟

متوسط طول عمر یک ونیر دندان حدود 10 سال است. با مراقبت و درمان مناسب، این بازه زمانی ممکن است تا 20 سال طولانی شود. اگر روکش ونیر دندان­های شما تراشیده یا ترک خورده شوند، ممکن است به راحتی فرسوده شوند و آنگاه مجبور شوید ونیرها را جایگزین کنید. لازم است مراقبت­های بهداشتی از دندان­هایتان را پیگیری کنید تا لبخند هالیوودی شما عمر طولانی تری داشته باشد.

لبخند هالیوودی
لمینت دندان

هزینه مجموعه کامل روکش ها چقدر است؟

عوامل زیادی در میزان پرداخت هزینه روکش دندان، تأثیر می گذارد. از جمله هزینه ساخت ونیر پرسلن و یا روکش از جنس مواد کامپوزیت رزین با هم تفاوت دارد. روکش هایی که از جنس کامپوزیت هستند در شهر تهران می­تواند به طور متوسط از حدود 850000 تومان به بالا، برای هر دندان هزینه داشته باشند. ونیرهای دندان از جنس سرامیک و پرسلن، برای هر دندان از حدود 1200000 تومان به بالا می­باشد.

برای روکش ونیر چند بار ویزیت لازم است انجام شود؟

انجام کار روکش های چینی ونیر در دو ویزیت با فاصله یک تا دو هفته از هم امکان پذیر است. اولین مراجعه شامل یک مشاوره طولانی است که بر اساس آن لبخند هالیوودی که بیمار می­خواهد به آن برسد، لازم است دندانپزشک برنامه طراحی روکش­ها را انجام دهد. در دومین مراجعه، دندان ها شکل داده شده و آماده اتصال ونیر می­شوند.

tebmed

نکات مثبت و منفی ونیر در ایجاد لبخند هالیوودی کدامند؟

لبخند هالیوودی یا Hollywood smile، و داشتن دندانهای سفیدتر و روشن تر هدفی است که بیشتر مردم خواستار آن هستند و می­توانند در تقویت اعتماد به نفس مؤثر باشند. این لبخند زیبا همچنین نشانه سلامت دهانی خوب است و می تواند به یک لبخند خیره کننده تبدیل شود. همچنین در جلوه دادن زیبایی­های ظاهری و به حداقل رساندن چین و چروک­ها کمک می­کند.
یکی از بزرگترین مزایای داشتن لبخند هالیوودی این است که رویه ها و درمان های انجام شده باعث شکستن گوشه­های دندانها نمی­شود. اگر دندان­هایتان ساییده شده، شکسته، تغییر رنگ زیادی داده و یا با درمان­های دندانپزشکی، دندان­هایتان نمی­توانند سفید شوند، اقدام به استفاده از ونیر Veneer راهی عالی برای بهبودی لبخند هالیوودی شما می­باشند.

لازم است بدانید، ونیرها برای افرادی که دندانهای ناسالم دارند، انتخاب مناسبی نیست. از جمله افرادی که دچار پوسیدگی دندان یا بیماری­های فعال لثه هستند، یا دندانهای آنها در نتیجه پوسیدگی، شکستگی و پر کردن دندانهای بزرگ، ضعیف شده و یا برای افرادی که مقدار نامناسبی از مینای دندان را روی سطح دندان خود استفاده از ونیر توصیه نمی­شود.
افرادی که دچار عادت های بدی بوده و مراقبت کافی از دندان های خود نمی­کنند، آنها را می­شکنند و یا خرد می کنند، نیز کاندیداهای ضعیفی برای روکش­های ونیر هستند، زیرا این عادات مخرب می­تواند باعث تراشه شدن روکش ها یا ترک خوردگی آنها شود. در ادامه نکات مثبت و منفی ونیر آورده می­شود.

– یکی از اصلی ترین نکات مثبت ونیرها این است که فقط در دو ویزیت توسط دندانپزشک، کار روکش دندان­های شما ممکن است انجام شود.
– همانطور که آرزو دارید، روکش ونیر، خط لبخند هالیوودی که انتظار شماست را برآورده می­کند.
– روکش ونیر ظاهری واقعی از دندان ها دارد، از نظر ظاهری طبیعی هستند و روی دندان لکه های رنگی نخواهد داشت.
– قبل از قالب گرفتن روکش ها، دندانپزشک شما باید ابتدا دندان­هایتان را ارزیابی کند. ونیرها را می­توان سفارشی تهیه کرد تا متناسب با تقارن و سبک صورت شما باشد. طرح ها می­توانند از زنانه تا متهورانه متغیر باشند.
– ونیرها می­توانند تغییراتی در شکل و رنگ دندان­ها ایجاد کنند، آنها می­توانند دندان های شما را نسبت به گذشته قوی تر کرده و امکان ایجاد یک لبخند هالیوودی واقعی را برای شما فراهم آورند.

لبخند هالیوودی
لمینت دندان
لبخند هالیوودی
لمینت دندان

نکات منفی ونیر کدامند؟

– نکته اصلی این است که در عملیات روکش دندان ها، به طور معمول ونیر یک روش برگشت پذیر نیست و پس از جاگذاری روکش امکان ایجاد تغییری در آن نمی­باشد.
– ونیرها هزینه بیشتری نسبت به روکش های رزین کامپوزیت دارند.
– ونیر ها معمولاً در صورت لب پر شدن یا ترک خوردگی قابل ترمیم نیستند.
– در هنگام جاگذاری روکش ونیر مقداری از مینای دندان برداشته می­شود، بنابراین امکان دارد دندان شما نسبت به غذاها و نوشیدنی­های گرم یا سرد حساس تر گردند.
– چون رنگ روکش ونیر پس از جایگذاری آن بر روی دندان، قابل تغییر نیست. اگر قصد سفید کردن دندان­های دیگر خود را دارید، قبل از اتصال روکش باید این کار را انجام دهید.
– احتمال دارد، روکش ها در استفاده خارج از معمول روزانه ترک بردارند یا شکسته شوند. در این صورت فشار بیش از حد به دندان های خود وارد نکنید و برای به حداقل رساندن احتمال بروز این اتفاقات، مراقبت لازم را انجام دهید. از جمله ناخن های خود را نجوید، یخ، آجیل یا سایر اجسام سخت را با دندان نشکنید و نجوید.
– دندانهای دارای روکش ونیر، هم می­توانند دچار پوسیدگی شوند، احتمالاً نیاز است که بعضی از دندان­ها، پوشش کاملی از تاج داشته باشد تا لبخند هالیوودی شما به نهایت زیبایی خود برسد.

دلایل کیفیت ونیر و لمینت دندان در ایران چیست؟

ونیر و لمینت دندان نوعی از روکش دندان است که در کلینیک دندانپزشکی برای بهبود خط لبخند بیماران ارائه می­شود. روکش های دندانپزشکی، برش های نازکی از پوسته های ساخته شده از موادی هستند که از نظر بافت و رنگ به مینای طبیعی دندان ها نزدیک هستند. آنها با دقت روی دندان ها قرار می­گیرند تا هرگونه نقص را بپوشانند و لبخند شخص را از نظر زیبایی شناختی جذاب تر کنند. تفاوت بین روکشهای معمولی و لمینیت ها در ضخامت و کیفیت آنها می­باشد.

در اولین ویزیت شما جهت ونیر و لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی که برای ملاقات با دندانپزشک متخصص لمینت برنامه ریزی شده است، ابتدا لازم است قالب دقیقی از دندان های شما تهیه گردد تا در روکش لمینت از آن استفاده شود. دندانپزشک ضمن دادن مشاوره به شما، هنگام انتخاب سایه سفید برای دندانها، اولویت شما را در نظر می­گیرد. آزمایشگاه پس از دریافت قالب، لمینت­های سفارشی مناسبی را برای شما تهیه می­کند. در دومین ویزیت خود، بدون نیاز به هرگونه بی حسی و مته کاری، لمینت­ها را بر روی دندان­های شما قرار می­دهند.

هر آزمایشگاه ساخت لمینت در ایران که در آنجا روکش­ها ساخته می­شوند، دارای سابقه طولانی بوده و توانسته­اند اعتماد هزاران بیمار را برای کیفیت محصولات خود در این راه کسب کنند. براساس بازخوردهای شبکه­های اجتماعی، اکثریت بیماران از مهارت دندانپزشکان ایرانی و کارهای آزمایشگاه ساخت لمینت در ایران رضایت خود را اعلام کرده اند.

ابتسامة هوليود

مهارت دندانپزشکان ایرانی چه تاثیری در بالابردن کیفیت ونیر و لمینت دندان دارد؟

پایداری استحکام و کیفیت ونیر و لمینت دندان در ایران به عوامل زیادی بستگی دارد. مهمترین عامل در این رابطه مهارت دندانپزشکان ایرانی می­باشد.
دندانپزشک متخصص لمینت در پروسه کاری خود لازم است با مهارت کامل عوامل مختلفی به شرح زیر را در نظر گرفته و در انجام عملیات نصب لمینت برای بیمار، به کار گیرد.
– دندانپزشک معمولاً در اولین مرحله از اشعه X استفاده می­کند تا وضعیت سلامت دندان بیمار را ارزیابی کند.
– دومین مرحله بررسی دقیق طرز قرار گرفتن دندانها می­باشد.
– همچنین میزان روی هم قرار گرفتن فک بالا و پایین باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

– نسبت اندازه­های دندان و ونیر و لمینت دندان از دیگر ملزومات است.
– از آنجا که موقعیت دندان­ها و فک هر بیمار با هم فرق دارند، هر بیمار ممکن است به تعداد متفاوتی از روکش ها احتیاج داشته باشد.
– میزان تراش هر یک از دندان های بیمار برای جاگذاری لمینت به یک نسبت نیست و بعضی از دندان­ها نیاز به تراش ندارند.
– پزشک قبل از اقدام به ونیر و لمینت دندان، لازم است با اپلیکیشن­های مربوطه طراحی لبخند بیمار را انجام دهد.
– با استفاده از تکنولوژی نانو ذرات میزان تراش لازم برای هر دندان به دقت اندازه گیری می­شود.

– پزشک در سفارش ساخت روکش­ها به آزمایشگاه، از مواد تولیدی برندهای مشهور و قابل اعتماد استفاده می­کند که روکش­های ویژه با کیفیت بالا برای بیمار استفاده نماید.
دوام روکش­های ونیر و لمینت دندان با توجه به کیفیت بالای مواد استفاده شده در ساخت لومینرها، می­توانند تا 20 سال دوام بیاورند و در صورت نگهداری مناسب توسط بیمار، در شرایط عالی باقی بمانند. دوام بالای لمینیت های ساخت ایران از نظر بالینی اثبات شده است.
در صورت لزوم ونیر و لمینت دندان قابل جابجایی هستند. آنها به هیچ وجه باعث آسیب دیدن یا تضعیف دندانهای طبیعی نمی­شوند. اگر خواستید آنها را بردارید، کافی است به مطب دندانپزشک خود مراجعه کنید. این کار یک عمل سریع و بدون درد است.

tebmed

هزینه ونیر و لمینت دندان در ایران چقدر است؟

هزینه ونیر و لمینت دندان در ایران از آنچه فکر می­کنید مقرون به صرفه تر است. هزینه لمینت Lumineers یا دیگر عملیات تقویت لبخند نباید شما را از آرزوی رسیدن به لبخندی که همیشه می­خواستید، باز دارد. داشتن لبخند کامل یک سرمایه گذاری مهم است زیرا شما برای وجود خود سرمایه گذاری می­کنید، که می تواند سودهای مهمی از نظر پیدا کردن عزت نفس و اعتماد به نفس، و یافتن شغل و روابط جدید برای شما به همراه داشته باشد.
از آنجا که هزینه ونیر و لمینت دندان معمولاً با هزینه درمان با براکت یا ترازهای نامرئی قابل مقایسه است، پیدا کردن گزینه مناسب برای داشتن لبخند متناسب با بودجه خود از همیشه آسان تر است.

به طور متوسط، هزینه ونیر و لمینت دندان یا روکشهای سنتی بسته به موارد و نیازهای فردی می­توانند در هر جایی متفاوت باشد. طبق راهنمای تعرفه های دندانپزشکی برای مصرف کننده، در شهر تهران روکش های از جنس ونیر کامپوزیت می­توانند به طور متوسط از حدود850 هزار تومان به بالا، برای هر دندان هزینه داشته باشند. روکش­های دندان از جنس سرامیک، از حدود ۱ میلیون و 200 هزار تومان به بالا برای هر یک از دندان­ها می­باشد. عواملی که در هزینه های درمانی تأثیر می­گذارد شهر مورد نظر بیمار، دشواری کار، اندازه دندان، طرز قرار گرفتن دندان­ها و موارد دیگر است. فقط دندانپزشک متخصص لمینت شما می­تواند هزینه مورد ویژه شما را بر اساس نیازهای خاص شما تعیین کند.

لبخند هالیوودی

وقتی گزینه های خود را برای هزینه ونیر و لمینت دندان بررسی می­کنید، باید به خاطر داشته باشید که این یک سرمایه گذاری برای تمام طول عمر است، بنابراین باید به کیفیت درمان تا حد زیادی بیشتر از اختلافات جزئی در قیمت توجه داشته باشید. در حقیقت، از آنجا که ثابت شده روکش لمینت دندان تا 20 سال دوام دارد، تفاوتی که می­پردازید برای به دست آوردن نتایج نهایی که شایسته آن هستید، ممکن است به اندازه پرداخت چند تومان در روز بیشتر نباشد. یک نتیجه ضعیف ممکن است در درازمدت هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.
هر دندانپزشک متخصص لمینت کار خود را ضمانت خواهد کرد تا بتواند لبخند کامل شما را تأمین نماید. علاوه بر این، بسیاری از دندانپزشکان لومینر معتبر، برنامه پرداخت ماهانه انعطاف پذیر و مقرون به صرفه­ای به بیماران خود ارائه می­دهند.
قیمت مناسب هزینه ونیر و لمینت دندان در ایران و کیفیت بالای کار دندانپزشکان ایرانی برای تقویت صنعت توریسم درمانی کشور بسیار موثر می­باشد.

لمینت دندان

مقایسه هزینه ونیر و لمینت دندان در ایران و سایر کشورها چگونه است؟
ونیرهای سنتی و پرسلین می­توانند در کشورهای غربی و امارات بین 925 تا 2500 دلار برای هر دندان هزینه داشته باشند که 10 تا 15 سال عمر داشته باشد. روکش­های غیر آماده و کامپوزیت در دوبی، حدود 250 تا 1500 دلار برای هر دندان بوده و بین 5 تا 7 سال دوام دارند.

متوسط هزینه ونیر و لمینت دندان در کلینیک های خصوصی هند می­تواند از 8000 تا 12000 روپیه برای هر روکش دندان باشد که بسته به نوع مواد و تجهیزات مورد استفاده متفاوت است. نرخ برابری هزینه با دلار آمریکا بین 112 تا 168دلار خواهد شد.
روکش پرسلن زیرکونیوم و تاج در ترکیه برای بیمارانی که مایل به داشتن لبخند سفید هالیوودی هستند، برای ونیر فک بالا و پایین زیرکونیوم 10 حدود 3700 پوند یا 4884 دلار آمریکا و برای روكش زیركونیوم 8 برای فك بالا و فك پایین 3000 پوند یا 3960 دلار می­باشد.
لازم است برای اطلاع نهایی از هزینه ونیر و لمینت دندان در سایر کشورها، از طریق دندانپزشک متخصص لمینت در کلینیک مورد نظر جویا شوید. هزینه ها بسته به شهری که می­روید بسیار متفاوت است.

پکیج ها

طب مد توریسم tebmedtourism

شرکت طب مد توریسم

طب مد توریسم یک شرکت تسهیلگر درمان بیماران بین المللی واقع در ایران (تهران) است. با توجه به پتانسیل ها و توانمندی های فراوان موجود در ایران، در زمینه گردشگری سلامت، ما فعالیت خود را جهت بهره برداری و شکوفاسازی این استعدادها آغاز نمودیم. ما با آغوش باز پذیرای بیماران و میهمانان از سراسر جهان هستیم و آمادگی داریم تا آنها را از خدمات درمانی با کیفیت و پزشکان حاذق ایران بهره مند سازیم.

طب مد توریسم در حال حاضر با بیش از 40 مرکز درمانی بین المللی، 140 بیمارستان ملی و 300 مرکز تخصصی، 430 پزشک متخصص و فوق تخصص، 112 هتل و نیز ایرلاین های داخلی و بین المللی، همکاری دارد و ارائه خدمات گسترده در سراسر ایران را برای ما ممکن می سازد.

تیم ما پکیج های کامل درمانی و زیبایی به همراه کلیه خدمات مسافرتی -گردشگری لازم را برای شما فراهم می آورد.

تیم با تجربه طب مدتوریسم پروسه درمان را به نحوی مدیریت می کند تا شما با آرامش کامل صرفا روی درمان خود متمرکز شوید.

راه های ارتباطی:

شماره های تلفن: 5010 098 912 98+

آدرس: تهران- سهروردی شمالی- بین کوچه آزادی و باغ – پلاک 270 – طبقه اول – واحد1

ایمیل: [email protected]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top
بدء محادثة
ارید إستشارة . كيف يمكننا مس
شركة عصرطب الدولیة
سلام عليكم. ارید إستشارة .
كيف يمكننا مساعدتك؟